Altıntepe Evden Eve Nakliyat

Altıntepe Evden Eve Nakliyat

Altıntepe Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Altıntepe Evden Eve Nakliyat, sektörde önde gelen taşıma şirketleri arasındadır. Sunduğu hizmet kalitesi, itinalı taşıma ve güvenli taşıma faaliyetleri, tercih edilmesinde en önemli etkendir.

Altıntepe evden eve nakliyat İstanbul Altıntepe Nakliyat firması Nakliye Hizmetleri

Altıntepe evden eve nakliyat İstanbul Altıntepe Nakliyat firması Nakliye Hizmetleri

Profeysonel Altıntepe Evden Eve Nakliyat Şirketi

Altıntepe Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak, taşıma sektöründe birçok alanda hizmet sunmaktayız. Başlıca faaliyet konularımız:
• Evden eve taşıma hizmeti
• Ofis, büro gibi işyeri taşımacılığı
• Güvenli depolama hizmeti
Firma olarak, şehir içi taşıma hizmetinin yanı sıra, şehirlerarası taşıma alanlarında da faaliyet göstermekteyiz. Alanında tecrübeli personelimiz, taşınma işini rahat ve zahmetsiz hale getirecektir.

 

Altıntepe Evden Eve Nakliyat Şirketinin Hizmet Kalitesi

Altıntepe Evden Eve Nakliyat olarak, tecrübeli bir ekiple hizmet sunarız. Taşınma işleminden önce, eksper göndererek, liste hazırlarız. Listede yer alan eşyalarınız için, güncel değerler üzerinden sigorta işlemi yapılır. Bu sayede, eşyalarınız en ufak bir hasara karşı, şirketimiz tarafından güvence altına alınmış olur. Her eşyaya özel, taşıma ve paketleme yöntemi bulunur. Firmamız bu konuda deneyimli kadrosu ile en doğru paketleme sistemini gerçekleştirir. Eşyaların sökülmesi ve takılması işlemi de firmamız tarafından gerçekleştirilir.
Avizeler, uygun şekilde sökülüp, taşınılan adreste doğru bir biçimde takılır. Mobilyalar da aynı şekilde, en muntazam bir şekilde sökülüp, yeni adresinde monte işlemi yapılır. Bunun için taşınacak olan kişi ya da firmaların, dışarıdan marangoz getirmesine gerek kalmaz. Ofis taşımacılığında da nakliye hizmetinde hızlı çözümler sunarız. Büro malzemeleri, elektronik eşyaların zarar görmemesi için gereken itina gösterilir. Fabrika, ofis taşımacılığı yaparken de eşyalar için sigorta hizmeti sunulur. En ufak bir darbe veya oluşacak hasar, iş kaybına neden olacaktır. Bu konuda, hassas yaklaşımlar sunarız. Taşınılacak mekanların, dar alanlarda ya da yüksek katlarda bulunması, firmamız için sorun teşkil etmez. Asansörlü taşıma hizmeti sunulur.

Firma olarak sunduğumuz bir diğer hizmet de depolama alanındadır. Belli bir süreliğine kullanılamayacak, yer işgal eden eşyalar için, depolama hizmeti sunulur. Depoların güvenliği, günün her saati kamera ile sağlanmaktadır. Ayrıca, her türlü haşereye karşı, hijyenik önlemlerimiz bulunur. Eşyaların konulacağı alanlar, ayrılmış, kapalı bölümlerde bulunur. Neme ve rutubete karşı korunaklıdır.