Şile Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat

şile evden eve nakliyat İstanbul şile nakliyat taşıma firması

şile evden eve nakliyat İstanbul şile nakliyat taşıma firması

 

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat firmamız nakliye işlemi sırasında sıra ile işlemlerini yerine getirir. Öncelikle eşyalarınıza uygun olan paketleri seçilerek eşyalarınızın paketleme işlemi yerine getirilir. Eşyalarınızın sökülme işlemleri yerine getirilerek paketleme işlemleri yapılır. Bir tek kırılacak olan eşyalarınızı değil kırılmayacak olan eşyalarınızın da paketleme işlemini yerine getirmekteyiz. Paketleme işlemimizin sona ermesinin ardından ürünlerinizi taşıma sırasında herhangi bir sorun olmayacak şekilde araca yüklemekteyiz. Yükleme işleminin sona ermesinin ardından ürünleriniz kısa bir sürede taşınır. Asansörlü taşıma işlemi gerçekleştireceğimiz zaman asansörü kurarak taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalar yeni eve taşınmaya başlanmaktadır. Taşıma işlemimizin sona ermesinin ardından ürünlerinizin paketlerini açarak yerleştirme işlemini ve montaj işlemini yerine getirmekteyiz. Sizler ürünlerinizin tam olduğuna emin olana kadar bulunduğumuz yerden ayrılmıyoruz.

 

Sözleşmeli Şile Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Şile evden eve nakliyat firması olarak sizlere öncelikle sözleşme yapıyoruz. Bunun nedeni ise hem sizlerin hem de kendimizin mağdur olmasını istememizden kaynaklanıyor. Yapmakta olduğumuz sözleşmede sizler ile konuştuğumuz bütün konular yer alıyor. Sözleşmemiz kâğıda kalem yardımı ile yazılarak ardından imzalanması şeklinde yerine getirilir. Sözleşmenin hazırlanmasının ardından sizlerin de bu sözleşmeyi okuyarak eksik bulduğunuz konuları eklemeniz gerekiyor. Hazırladığımız sözleşme sayesinde kimse anlaşılan konuları unutmuyor. Hizmet sırasında verilen bütün sözler yerine getirilmektedir. Bu sayede hizmetimizi tam anlamıyla yerine getirmiş olmaktayız.

 

İstanbul Şile Evden Eve Nakliyat Firması

Şile evden eve nakliyat olarak yapmakta olduğumuz sözleşmemizde öncelikle evinizin adresi yer almaktadır. Evinizin oda sayısı, evinizin kaçıncı katta olduğu, evinizde bir asansörün bulunup bulunmadığına ve asansörlü bir taşımanın olup olmayacağı yazılmalıdır. Sözleşmemizde sizlerin hangi eşyalarınızın firmamız tarafından paketleneceği, aracımızın evinize yaklaşıp yaklaşamayacağı, eşyalarınızı taşımak için gelecek olan aracın plakası yer almaktadır. Aynı zaman da firmamıza ne kadar ücret ödeyeceğiniz de yer almaktadır. Taşıma sırasında sizler ile kaç adet elemanımızın çalışacağı da yer almaktadır. Firmamız sizlere ofis taşıma konusunda da yardımcı olmaktadır. Firmamız aynı zamanda sizlere eşya depolama konusunda da sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.