Depolama

İstanbul Eşya Depolama şirketimiz Kaskolu Sözleşmeli Güvenlik kameralı Depolama hizmeti sunar. İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama ofisimiz her türlü ev depolama, ofis depolama, eşya depolama hizmetini vermektedir. Depolarımız tüm bir evi alacak kapasitede hizmet veriyor. Her müşterimize talep halinde özel ayrı bölümlerle depolama alanları sağlıyoruz.

nursoy nakliyat esya depolama anadolu yakasi evden eve nakliyat istanbul

Anadolu Yakası Eşya Depolama Firması

Yılların tecrübesi olarak en kaliteli ve güvenli hizmetlerimiz ile profesyonel kadromuz eşliğinde kesintisiz hizmetlerimiz devam ediyor.  Eşyalarınızın sigortası yangın deprem hırsızlık gibi her türlü olumsuzluklarda firmamız tarafından zararınız karşılanmaktadır. Depolama alanlarımız şifreli kapı sistemi giriş çıkış kontrolleri yapılmaktadır.

Kasko Sigorta Sözleşmeli Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmetlerimiz titizlikle yapılır çünkü ciddi bir iş olmanın yanı sıra güven çok önemlidir. Ekip çalışanlarımız özel araçlar ile verilen adrese gelir dikkatli bir şekilde eşyalarınızı teslim alır ve depolarımızda muhafaza edilir. Eşyanızın durumuna göre ise fiyatlarımız değişmektedir. Depolarımızda istenildiği kadar güvenli bir şekilde bekletilen eşyalar ne zaman istenirse aynı gün içinde adrese teslim edilmektedir. Amacımız müşterilerimizin memnuniyeti ve güven duyulmasıdır. Depolama alanları rutubetsiz ve havalandırma yapılarak eşyalarınızın küflenmesini önler. Her zaman en iyi şartlarda hizmet veren firmamız her türlü ayrıntıya dikkat etmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde yapılan paketleme işlemleri ihtiyacınız olduğunda numarasını söyleyerek anında evinize teslim edilmektedir.

Eşya Depolama Dikkat Edilecek Hususlar

Eşya depolama, çok önem taşıyan ciddi bir iştir. Firma çalışanlarımız güler yüzlü ve garantili olarak eşyalarınızı ücretsiz araçlar ile adresten alarak depoya istifleme yapar. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli konu ise kullanılan ambalaj malzemesinin kalitesine merdiven altı depo olmamasına fiyatına saklama koşullarına ve sigortalı olmasına dikkat edilmelidir.

Garantili Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Günümüzde çok tercih edilen eşya depolama, müşteri memnuniyeti  ile  her geçen gün artış göstermektedir. Firmamızın son teknoloji sistemleri ile vermiş olduğu depolama hizmetlerinde iş yeri ofis veya evinizden alarak tüm değerli eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Depo alanı kullanılan  malzemeler ve diğer güvenlik işlemleri ile her zaman önde olmaktadır. Hiç bir şikayet olmadan her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.