İş yeri ve Ofis Taşıma

İş yeri ve Ofis Taşıma

İşyeri ve ofis taşıma hizmeti firmamız tarafından profesyonel düzeyde sağlanmaktadır. İstanbul’da İş yeri ve Ofis Taşıma firması olarak ev güvenli yöntemlerle garantili taşımacılık ve Asansörlü nakliye hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel nakliyat ekibimiz ile Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat çalışmaları yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmaya bekleriz.

ofis tasima İstanbul Ofis Taşımacılığı nursoy nakliyat

 

İstanbul İşyeri ve Ofis taşıma

İşyeri ve ofis taşıma firmamız sadece bu alanda değil nakliye olarak aklınıza gelebilecek tüm alanlarda hizmet sunmaya devam etmektedir. Bunlar arasında; banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, şirket taşımacılığı, tekstil ve fabrika taşımacılığı sayabileceğimiz sadece bir kaç örnekten ibarettir. Yıllara dayanan tecrübemiz ile de sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan firmamız sizin memnuniyetini de en üst düzeyde tutar. Eşyalarınız ekibimizce özenle ambalajlanıp kurulandıktan sonra gereken tüm koruma işlemlerine tabi tutularak taşınmaya çalışılmaktadır. Bunlardan ambalaj malzemeleri kendi bünyemizde kullandığımız özel malzemelerden oluşmaktadır. Ayrıca küçük parça eşyaların taşınması için de nakliye varilleri bulunmaktadır. Ayrıca nakliye battaniyelerini de eşyalarınızın üzerine ve arasına sıkıştırarak çizilmelerin önüne geçmiş oluruz.

 

Profesyonel İş yeri ve Ofis Taşıma Firması

Ücretsiz sunduğumuz işyeri ve ofis taşıma firması olarak, ekspertiz ile sizlerle anlaşmaya vardığımız takdirde çok kısa sürede eşyalarınızı eski yerinden yeni yerine taşımaktayız. Bu da pratik ve tecrübe sahibi ekibimiz sayesinde olmaktadır. Öyle ki gün içinde çok kısa sürelerde bitirdiğimiz ve hemen işini yapmaya başlayan bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Eşyaları kutlarken ve ya ambalaj yaparken bıraktığımız etiketler vasıtasıyla yerleştirme işlemini de hızlı bir şekilde yapmaktayız. Dolaplarınızı boşalttığımız gibi tekrar içlerini tek tek yerleştirmekteyiz.

 

Asansörlü İş yeri ve Ofis Taşıma Hizmeti

İşyeri ve ofis taşıma firmamız, sizler için gereken en iyi taşıma işlemini gerçekleştirecektir. Bu konuda kesinlikle şüpheniz olmamasını dileriz. Araçlarımıza gelecek olursak çoğu son model araçlardan oluşmaktadır. Diğer araçlarımızın ise rutin bakımları kesinlikle aksatmadan yapılmaktadır. Bunun yanında araçlarımızda her türlü belge sorunu bulunmamaktadır. Uzun yolda gereken belgeler de dahil olmak üzere tüm belgeleri eksiksiz bir biçimde bulunmaktadır. Bizleri arayan her müşterimiz bizim için değerlidir ve istediğiniz her zaman bizlere web sitemizden ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.