Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Firmamız, Şehiriçi Nakliyat işlemlerinde gidebileceğiniz tüm adreslerde ve taşımacılık işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Şehiriçi Nakliyat hizmeti sunan evden eve nakliyat firmamız ile taşınmak güvenlidir. Garantili taşımacılık hizmetleri ile kaskolu sözleşmeli nakliye hizmetlerimizden yararlanın.

şehir içi nakliyat taşımacılık istanbul nursoy nakliye

 

İstanbul Şehiriçi Nakliyat Firması

Şehir içi nakliyat işi yapan bir firma olarak bunun yanında banka, mağaza, tekstil, ofis ve büro taşımacılığı ve eşya depolama hizmeti de olmak üzere birçok nakliye işini başarıyla yürütmekteyiz. Sigortalı taşımacılık hizmetimizin yanında ambalajlı ve asansörlü nakliye hizmetimiz de bulunmaktadır. Belirli prosedürler içerisinde hareket ederek işimize büyük önem veren firmamız, sizlerin memnuniyeti için gereken tüm çabayı da sarf etmektedir. Gönül rahatlığı ile evinizi ve haber hangi bir eşyanızı taşıyabileceğiniz bir firma olarak bunun mutluluğunu da ayrıca yaşamaktayız. Çalışma ilkemizdeki ilk hedef olarak müşteri memnuniyetini görmekte ve tüm hizmetlerimizi de bu şekilde yönlendirmekteyiz.

 

Şehiriçi Nakliyat Ekspertiz ve ambalaj hizmeti

Şehir içi nakliyat, olarak ücretsiz ekspertiz ekibimiz sayesinde sizlerin eşyalarını ücretsiz bir şekilde taşıma planı dahiline almaktayız. Taşıma planı içinde; eşyaların miktarı, asansör kullanılıp kullanılmayacağı, çalışacak araç ve personel sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi türü ve miktarı ve gidilecek olan mesafe önemli rol oynamaktadır ve fiyat unsurunu belirmek için bunlara bakmak gerekir. Bunların ışığında ekibimiz sizlere bir fiyat çıkararak sunmakta ve eğer siz de uygun görürseniz nakliye işlemine bir an önce başlanmaktadır. Dilerseniz bunun yanında eşyalarınızı sigortalarsanız için sizlerle şirketler arasında bağlantı da kurabilmekteyiz. Bu sayede siz de eğer eşyalarınızı sigorta kapsamına alırsanız kafanız daha rahat bir şekilde taşıma işlemi yapılmış olacaktır. Biz de müşterimizle aramızda bir sözleşme imzalayarak sonradan ortaya çıkabilecek sıkıntıların önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

 

Asansörlü Şehir İçi Nakliyat Taşımacılığı

Asansörlü Şehir içi nakliyat firmamız, eşyaların güvenliği bakımından nakliye işlemlerini Asansörlü Evden Eve Nakliyat aracı ile yapmaktadır. Ayrıca ambalaj ve paketleme işleminde ise eşyalarınızı türüne göre gereken ambalaj malzemesi ile kaplayarak zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Koli yapılan ve ambalajlanan her eşyanın üzerine içinde ne bulunduğunu yazarak sonradan karışıklık çıkmasının da önüne geçmiş oluruz. Siz de hemen web sitemizden yahut telefon numaralarımızdan bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz.