Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat işlemi eşyalarınızı tüm risklere karşı önlemini alarak korunmasını sağlayan hizmet sözleşmesidir. İstanbul sigortalı nakliyat şirketi olarak Kasko sözleşmeli sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sigortalı evden eve taşıma hizmetimi kapsamında tüm eşyalarınız sözleşme kapsamında firma güvencemiz altındadır. Olası tüm zararlarınız da karşılanmaktadır.

 

Sigortalı nakliyat İstanbul sigortalı evden eve taşıma firması

 

İstanbul Sigortalı Nakliyat Firması

Uluslar arası nakliyat işi yapan bir çok firmalar arasında tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan olduğumuzu iddia ediyor ve bunun için de sizlere yeterince kanıt sunuyoruz. Ancak bu kanıtları görmeden bizimle çalışmanızı da tabii ki beklemiyoruz. Bundan dolayıdır ki bizi arayıp hizmet almak isteyen müşterilerimizi firmamıza davet ediyor ve burada gerekli olan bilgileri görselleri ile birlikte aktarıyoruz. Daha sonrasında ise ücretsiz ekspertiz ekinimizle sizleri başbaşa bırakıyor ve bu ekibimizin yaptığı ön çalışma doğrultusunda nakliyat işinize yön veriyoruz. Eğer ekspertiz ekibimizin yaptığı çalışma sonucunda siz de eğer uygun görürseniz eşyalarınızı en kısa zamanda taşımak için randevu tarihi belirleyerek sizleri de bizden memnun kalan diğer tüm müşterilerimizin arasına dahil ediyoruz.

Evet memnun müşteri diyoruz çünkü Sigotalı nakliyat firmamız ile gerçekten şimdiye kadar işlerini bizlere yaptırıp ta memnunsuz bir şekilde ayrılan müşterimiz olmamıştır. Bunun da altını çizerek söylemek isteriz. Firmamız bunun yanında mağaza taşımacılığı, banka taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı ve eşya depo hizmeti de vermektedir.

 

Sigortalı Nakliyat Hizmeti İşleyişi

Sigortalı nakliyat firmamızın işin işleyişi hakkında bilgi verecek olursak; burada ilk bahsettiğimiz gibi önemli olan ekspertiz hizmetimizin sizinle yaptığı fiyat konusundaki anlaşmadır ve eğer anlaşma sağlarsak bu şekilde bir başlangıçla işimize koyulmaktayız.

Ekspertiz hizmetimizdeki nakliye işlemleri ile ilgili konular ise taşınacak eşyaların kaçıncı katta olduğu, asansör yardımının gerekip gerekmediği, eşyaların miktarı, kaç araçla taşınabileceği, gideceği mesafe ve kaç personel ile taşıma işleminin gerçekleştirilebileceği gibi konulardan oluşmaktadır. Söylediğimiz gibi bu konular değerlendirilip sonunda çıkarılan fiyatta da anlaşma sağlarsak bir an önce sözleşme imzalayıp nakliyat işlemini gerçekleştirmekteyiz. İsteğiniz üzerine ayriyeten sigorta şirketi ile sizlere aracı olarak eşyalarınızı sigortalatmanızda da yardımcı olabilmekteyiz