Uluslar Arası Nakliyat

Uluslar Arası Nakliyat

Uluslar Arası Nakliyat şirketimiz İstanbul ve Türkiye geneli Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunar. Dünya geneli global düzeyde Uluslar arası taşımacılık hizmeti veren Nursoy Nakliye şirketimiz Kasko Sigortalı Sözleşmeli Taşımacılık hizmetleri sunar. Almanya, Bulgaristan, Suriye, İran, ,Irak, Ermenistan, Azerbaycan gibi ülkelere haftalık seferlerimiz mevcuttur.

 

uluslar arası nakliyat istanbul uluslar arasi evden eve nakliyat nursoy

İstanbul Uluslar Arası Nakliyat Şirketi

Uluslar arası nakliyat firması olarak müşteri referansımız her geçen gün daha da büyüyerek bizleri onure etmektedir. Bulundurduğumuz son model nakliye araçlarımız ile sizlere nakliye alanının her türlüsünde hizmete yılmadan devam etmekteyiz. Problemsiz bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızı bize taşıyabilirsiniz. Kendi ilkelerimiz doğrultusunda her zaman güven kavramını en ön planda tutan uluslararası evden eve nakliyat firması olmanın mutluluğu ile hareket etmekteyiz. Nakliyat işimize profesyonel bir yaklaşımda bulunarak sizlerle olan ilişkilerimizi daha iyiye götürme çabasındayız. Nakliye hizmeti olarak mağaza taşımacılığı, banka taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, şirket taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, ağır tük taşımacılığı da dahil olmak üzere bir çok taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz.

 

Profesyonel Uluslar Arası Nakliyat Hizmeti

Bir uluslar arası nakliyat firması olarak dünyanın bir çok yerine de hizmet veren firmamız, elbette ki çalışma anlayışında bazı prensiplere dayanmaktadır. Bunların başında da keşif işlemleri de dediğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti bulunmaktadır. Buradaki amaç ise taşınacak olan eşyalar ve yer hakkında bir takım bilgiler elde etmektir. Bunlar ise; eşyaların taşınacağı mesafenin uzaklığı, Evin ve ya neyse artık taşınacak yerin kaç odalı olduğu, eşya miktarı, kullanılacak nakliye aracının büyüklüğü, Taşıma işlemini yapacak olan personel sayısı, asansörlü ve ya asansörsüz taşıma gibi etmenlerden oluşur. Bunlar incelenip sizinle de fiyat olayı paylaşıldıktan sonra anlaşma olursa taşıma işlemine bir an önce başlamak için hazırlıklara başlarız.

 

Asansörlü Uluslararası Evden Eve Nakliyat 

Karar verilen günde de adese gelerek eşyaların ambalajlama işlemi ile başlar ve daha sonra bunları aracınıza özenli bir şekilde yerleştiririz. Şunu da belirtmek isteriz ki tüm personellerimiz hijyen kuralları dahilinde koruyucu ekipmanlar kullanarak işini sürdürmektedir.